Půjčky a úvěry bez registru ihned

Když si povídáme o půjčkách a úvěrech, stanovme si nejprve, jaký je mezi nimi rozdíl. Pro nás nejde o nic velkého, protože největším rozdílem je, že půjčka nemusí být nutně finančního rázu. Nefinanční půjčky tu však řešit nebudeme, patří do poněkud odlišného oboru činnosti. Úvěr je naproti tomu čistě peněžní záležitostí a od půjčky se liší ještě v jednom aspektu. Půjčka je platná až tehdy, když žadatel obdrží peníze, o které žádal, kdežto u úvěru může finanční prostředky obdržet i třetí strana- typicky jde například o spotřebitelský úvěr, kdy je zákazník obchodu z celého procesu výměny peněz vynechán, pouze si odnese zboží a úvěrová společnost zaplatí obchodníkovi příslušnou finanční částku.

Získat půjčku nebo úvěr může být i docela velký problém. Pokud budete žádat u bank a jste zapsaní v registru dlužníků, pak máte automaticky smůlu. Nic vám nepomůže- ani přesvědčování, že šlo o omyl, ani poukazování na stáří zápisu do registru, ani vysoké pravidelné příjmy, které můžete prokázat. Jste-li zapsaní v registru dlužníků, do banky ani chodit nemusíte.

Vyzkoušet můžete ale nebankovní půjčky bez registru, které mají hned několik výhod. Tou první je samozřejmě fakt, že nebankovní společnost nebude na váš zápis v registru dlužníků brát vůbec ohled. Postačí jí například doložení příjmů nebo ručení majetkem.

Další podstatnou výhodou je krátká doba schvalování žádosti o půjčku. Nejde o týdny, ani o dny- často postačí pouhých čtyřiadvacet hodin a je rozhodnuto, že vám je půjčka přidělena- nebo v extrémním případě i nepřidělena. Žádné dlouhé tápáni, okamžitá odpověď. Pak vás od hotovosti v rukou dělí jen pár hodin.

Budeme-li hledat závažnější nevýhody, pak si hlavně musíme dávat pozor na podvodníky, kteří se v nebankovním sektoru pohybují. Jejich hlavním zdrojem příjmu je vybírání poplatků za podání žádosti o půjčku, což je praktika naprosto zavrženíhodná. Samozřejmě pak půjčka schválena nebude a podvodník má v kapse bez starostí vaše peníze, a to zrovna v době, kdy vám očividně zrovna nepřebývají.