První půjčka zdarma, opravdu to funguje?

Vídáte při hledání půjčky nabídku na první půjčku zdarma, ale nevíte, zda nejde o podvod? Opravdu první půjčka zdarma funguje? Jde o propagační akci jednotlivých nebankovních poskytovatelů půjček. Jejím cílem je získat co nejvíce nových a spokojených zákazníků. Při zaregistrování se, podání online žádosti a získání určité částky po jejím vrácení nezaplatí žádné poplatky. Nabídky jednotlivých subjektů se liší jde o částky od 2500 Kč do 8 000 Kč. Nabídku na první půjčku zdarma poskytuje i společnost ViaSMS. Funguje velmi jednoduše. Půjčit si můžete až 4 500 Kč bez poplatku, pokud peníze vrátíte do 14 dní. Při prodloužení půjčky musíte vrátit celou částku včetně úroků. Jste-li osoba ve věku 20 -68 let, bez obav si o půjčku zažádejte.

Půjčky před výplatou jsou známé tím, že jde o půjčky bez doložení příjmů. K jejich sjednání vám plně postačí mít platnou občanku nebo řidičák. Půjčky před výplatou se hodí na úhradu faktur, složenek, nákup zboží nebo zaplacení výdajů spojených se školou. Účel použití peněz naštěstí nijak nedokládáte.

První půjčka zdarma by měla být bezpečná a bez poplatku předem. Vybírejte si ověřené poskytovatele. Najdete je například pomocí nezávislého online srovnávače. Stačí zadat, že máte zájem o první půjčku zdarma, zadáte částku a okamžitě vidíte nabídky jednotlivých produktů. O každém si přečtete nejdůležitější informace a podmínky. Zalíbí-li se vám nabídka, pak je možné si ihned podat žádost nebo prostě pokračovat v hledání té nejvíce výhodné půjčky pro vás. Každý zákazník výhodnost jednotlivých produktů posuzuje jinak. Někoho zajímá maximální částka, někoho úroky a někoho zase rychlost, s jakou vám půjčku vyplatí. V dnešní moderní době není nic nemožného mít peníze v bance již za deset nebo patnáct minut. Díky online srovnávačům získáte dokonalý přehled o jednotlivých produktech. Zpravidla jich zde najdete více než 40.

Nechcete se zatěžovat papírováním? Pak jsou půjčky bez doložení příjmů skvělým řešením. Stačí váš zdroj příjmů uvést v žádosti o půjčku. Čím více jich uvedete, tím vyšší částky si můžete půjčit. Navíc nepotřebujete mít spolužadatele, ručitele nebo dokonce ručit nemovitostí. Naopak jde o velmi diskrétní půjčky a slouží nám jako krátkodobá půjčka, když nutně potřebujeme peníze a čekáme na výplatu. Většina těchto půjček je možná splatit předčasně, bez jakýchkoliv sankcí. Naopak prodloužení termínu je zpoplatněno podle ceníku dané společnosti. Nejčastěji jde o 10-30% z poskytnuté částky. Záleží také na počtu dní. První půjčka zdarma vám nabízí možnost půjčit si a neutratit nic na poplatcích. Chcete výhodnou půjčku? Pak si vyberte některou z nabídek.

Využijte služeb mikropůjčky právě zde: